بهبود کیفیت البسه زائرین و خادمین برای اربعین حسینی ۱۴۰۳

 

فرم درخواست (کلیک کنید)

 

سلام علیکم خدمت شما بزرگواران دوستداران اهل البیت عصمت و طهارت

این طرح از دهه کرامت اطلاع رسانی شده است و تا پایان ماه ذی القعده و ذی الحجه ادامه دارد.

بدینوسیله از شما که خادمین زائرین اباعبدالله الحسین علیه السلام هستید
دعوت می‌شود در جهت بهبود کیفیت البسه زائرین و خادمین برای اربعین حسینی ۱۴۰۳ بعلت گرما در راه حل پیشنهادی
با مزیت های ذیل :
البسه مقاوم به حرارت و گرماو حتی‌ سرما و
و آتش با خصوصیات تنفس پذیری و آبگریز ی و آنتی باکتریال وضد بو وقارچ و… که فناوری نانو تکنولوژی فوق العاده پیشرفته که در دنیا بی نظیر و دربعضی خصوصیات کم نظیر است و دردنیا مشابه ندارد .
به همت جوانان انقلابی در ایران بدست آمده است را محدود جهت موکب ها ودر حد توان با کمک خادمین زائرین اباعبدالله الحسین علیه السلام انشاالله با کمترین هزینه در اختیار ایشان قرار بدهیم .

قسمت اعظم هزینه ها توسط تیم تحقیقاتی هورزم و خیرین ایشان پرداخت شده و فقط هزینه ارسال قسمت اندکی باموکب ویا مالک لباس مشکی انجام می‌پذیرد.
دراین خدمت رسانی
مجموعه های مردم نهاد وفرهنگی که در هر استان امکان کمک لجستیکی و مالی را دارند لطفا در صورت داشتن شرایط ذیل تماس حاصل‌ نمایند .
اگر چنین امکانی ندارید فقط میتوانید با اطلاع رسانی مواکب و خادمین و زائرین اباعبدالله الحسین علیه السلام این توان مندی را اطلاع دهید و در ثواب اخروی این طرح شریک شوید
و یا میتوانید فقط البسه مشکی مثل لباس و یا شلوار و چادر یا مانتو خادمان و زائرین موکب خود را ارسال کنید .
جهت ارسال البسه توجه کنید حتما مانند خوشکشویی ها تمام موارد ارسال شده برچسبی از جنس بنر دوخته یا منگنه شود و روی ان شماره بزنید .

 

 

شرایط همکاری :

 

توجه شرایط ذیل جهت مواکبی هست که هدف همکاری و توان مدیریت در استان خود رادارند
۱. داشتن امکانات زیر بنایی حدود ۵۰۰متر تا ۱۰۰۰ متر سرپوشیده بمدت ۲ماه ذی القعده و ذی الحجه حدودا مکان بعلت مرکزیت ترجیحا تهران و قم

۲. نیروی جهادی در دوشیفت کاری صبح و عصر و اگر لازم شد سه شیفت

۳. امکان اسکان موقت تیم تحقیقاتی در مدت اجرای پروژه

۴. داشتن اتو بخارپرس به تعداد نیرو و جواب گویی برق سوله اجرای طرح

۵. داشتن حداقل یک لباسشویی صنعتی در محل اجرای طرح

۶. داشتن امکانات پذیرایی از نیروهای جهادی

۷. داشتن شرایط امنیت و حفاظت محیط و تشکیلات پشتیبانی پروژه

۸.امکانات دفتری جهت جمع آوری لباس های مواکب خادمین و زائرین اباعبدالله الحسین علیه السلام و چند مورد دیگر…. که بعد مشخص شدن محل اجرا ارائه خاهد شد .
توجه اگر مواکب استان مجمع یا جلسه ای دارند که حداقل ۵۰ موکب ببالا حضورداشته باشد
درصورت دعوت قبلی میتوان تیم علمی قرارگاه بصورت حضوری نمونه ای از لباس ضد گرما و اتش و… برای درک بهترو برگذاری جلسه پرسش وپاسخ بصورت
حضوری انجام مشاوره دهیم .

 

 

خصوصیات لباس های مقاوم به حرارت در مقایسه با موارد جهانی :

 

۱. لباس فقط با یک خصوصیت مقاوم به حرارت در جهان قیمت بسیار بالایی دارد حدود ۱۵ میلیون( فقط با خصوصیت کند سوزی و ۴ثانیه تحمل حرارت )تا ۳۰۰ میلیون که فناوری پیشرفته داردو بسیار وزن بالایی دارد و( فقط مقاوم به اتش است ) در حال حاضر این مبلغ با کمک خیرین شرکت کم شده است و سهم پرداخت برای هر لباس ۲۵۰ هزارت و شلوار ۳۰۰ هزار ت و چادرکوچک ۳۵۰هزار ت بزرگ ۴۰۰ هزار ت و مانتو کوچک ۳۵۰ هزار ت و مانتو بزرگ ۴۰۰ هزار ت که از جنس نخ پنبه باشد و اگر نباشد بخاطر جذب کمتر وصرفا زمان بیشتر هزینه دو تا سه برابری تیم اجرا خواهد داشت

۲. فوق سبک ترین لباس ها در دنیا ترکیبی از الیاف هست که کار شرکت آمریکایی سامیت بوده است . که میتواند حدود ۵ ثانیه دمای حدود ۳۰۰تا ۵۰۰درجه مستقیم تحمل کند وسپس تغییر شکل و رنگ پارچه و … را شاهد هستیم (حدود۳۰ و۶۰ میلیون تومان دو مدل قیمت دارد) در این مدل تحمل بیش از ۱۵ ثانیه افزایش میابد که فرصت بیشتر دارد که از کانون آتش فاصله بگیرید (جهت آشپزخانه ها و خادمین که با آتش طبخ ارتباط دارند )

۳. ظریب انتقال حرارت در جنس های خارجی متفاوت است حدود در عایق های باقطر ۵سانتی و پلی یورتان ها و دیگر عایق های حرارتی در آزمایشگاه حدود ۳۰ درصد تا ۴۰ درصد بهره مند از عایق است . در این طرح عایق به این نازکی روی پارچه میتوان دمای ۵۰ درجه آفتاب مستقیم روی پارچه را تا حدود ۲۰درجه مقاومت ایجاد کند و دمای زیر لباس و پوست بدن حدود۳۰ درجه احساس کند و چنین کاری با این شرایط اجرای در دنیا بی نظیر است و هزینه‌های بالایی دارد واصلا امکان پذیر نیست !!!!!
.

۴. تنفس پذیری پارچه در دنیا پارچه های کورتکس فقط چنین خاصیت دارند و قیمت این پارچه‌ ها حدود متری ۱۰ میلیون تومان است و بسیار زود آتش می‌گیرند (در مثال پارچه از یک طرف تعریق بدنی خارج ولی از طرح دیگر آب وارد نمی‌شود آب گریز است ) در این پروژه این خصوصیات رو بسته به نوع پارچه و خط اجرایی طرح تا حدود زیادی به این لباس ها مشکی داده می‌شود که در دنیا بی نظیر است و جمع کردن کند سوزی (ضد آتش ) و تنفس پذیری بیشتر شبیه معجزه است .

۵. آنتی باکتریال کردن لباس ها در دنیا مثال استریل کردن است و فقط در بیمارستانها است که بلا فاصله بعد شست‌وشوی و اتوکلاو می‌شود وبایک دست خوردن ازبین می‌رود. در صنایع خاص لباس های تا حدود۲۰ بار شست‌وشوی هم تولید شده است وسپس ازبین می‌رود و قیمت بالایی دارد . در این پروزه این خصوصیات حدودا بیش از ۳۰ مرتبه شست‌وشوی هم باقی میماند و تا سالها قابل استفاده است و جمع کردن این سه خصوصیت با این شرایط کاری در دنیا بی نظیر است و فقط می‌توان گفت معجزه معجزه معجزه….

۶. دردنیا عایق سرما هم وجود دارد و بصورت حدودی با جنس الیاف و پرقطر کردن پارچه باجنس خاص انجام میشود . در این پروژه این خصوصیت هم بر این لباس مشکی اضافه می‌شود و با وجود نازک بودن نوعی از عایق در مقابل سرما هم کاربرد دارد.
جهت همکاری مدیریت استانی با شماره ۰۹۱۵۴۷۴۸۸۴۷تماس حاصل نمایید.
علاقه مندان جهت ثبت نام و ارسال لباس در قسمت فرم ثبت نام درخواست
کلیک کنند

 

فرم درخواست (کلیک کنید)

پیمایش به بالا